Hakkımızda

Granulmakina.Com Web Sitemize Hoş Geldiniz!

Granül Makina olarak, 15 yıldan fazla bir süredir Plastik geri dönüşümü makine üretim sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Amacımız, müşterilerimize en kaliteli ve verimli granül hattını üretip tüm makine çözümlerimizle  profesyonel hizmet sunmak ve onların iş süreçlerini daha kolay ve verimli hale getirmektir.
İş süreçlerimizde birbirinden farklı bir çok müşterimize başarılı bir şekilde gerçekleştirdiğimiz birçok proje ve  referanslar ile sektördeki güvenilirliğimizi ve kalitemizi  kanıtlamış bulunmaktayız.


Kalite, İnovasyon ve Çözüm Odaklı Çalışma Prensibi

Her zaman kaliteye ve profesyonel çalışma prensiplerine verdiğimiz önemle biliniriz. Ürettiğimiz tüm makinelerde yüksek kalite standartlarına uyarız ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için elimizden gelen en iyi  şekilde prensipli olarak çalışırız. Kendi sektörümüzdeki gelişmeleri titizlik ile yakından takip ederek ve sürekli olarak ürünlerimizi ve hizmetlerimizi iyileştirmek için çok  çaba sarf ederiz.
İnovasyon ve Çözüm odaklı yaklaşım bizim, işimizin en temel bir parçalarından birisidir ve müşterilerimize en son teknolo ile donatılmış çözümler sunmak için sürekli olarak Araştırma ve Geliştirme  çalışmalarına yatırım yapmaktayız.


Geniş Ürün Yelpazemiz ile Tüm İhtiyaçları Karşılıyoruz

Granül Makine ve hattındaki ürettiğimiz makinelerde müşteri ihtiyaçlarına uygun geniş bir ürün yelpazesi sunarak, tüm ihtiyaçları tek çatı altında toplayıp bir çok sektörlerdeki işletmelerin taleplerini karşılıyoruz. Plastik geri dönüşüm makinelerinden, ambalajlama makinelerine kadar, farklı sektörlerin ihtiyaçlarına yönelik kaliteli ve birbirine entegre makineler üretiyoruz. Ayrıca, müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel taleplerine  yönelik özelleştirilmiş makina çözümleri sunuyoruz.

Uzman Kadro ve Kaliteli İşçilik

Granül Makina çalışma ekibi olarak,, alanında uzmanlaşmış çok deneyimli mühendisler ve teknisyenlerden oluşmaktadır. Ekip çalışma ruhuna  inanıyor ve üretimini yaptığımız  her bir proje için en iyi uzmanları görevlendirerek müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunuyoruz.

Müşteri Memnuniyeti ve Profesyonel Destek

Granül Makina olarak, müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya özen gösteriyoruz. Satış sonrası destek ekibimiz, müşterilerimizin her türlü soru ve taleplerine hızlı ve etkili bir şekilde yanıt vermektedir. Müşteri memnuniyetini sürekli takip ediyor ve geri bildirimlerinizi değerlendirerek hizmet kalitemizi artırmak için çalışıyoruz.Teşekkür ederiz,
Granül Makina Ekibi